Konferencja – Forum Intensywnej Terapii, 22-23 kwietnia 2022r., Kraków.

Dodał 2 miesiące temu
Forum

Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję dotyczącą interdyscyplinarnych zagadnień związanych z postępowaniem z pacjentami w stanach krytycznych – Forum Intensywnej Terapii.
Odbędzie się ona w dniach 22-23 kwietnia 2022r. w Krakowie.

Jak co roku przygotowaliśmy różnorodny program uwzględniający postępy i nowości z dziedziny intensywnej terapii, jak również tematy przekrojowe dotyczące różnych specjalności zaangażowanych w opiekę i leczenie chorych w stanach krytycznych. Zaproszenie na konferencje kierujemy w szczególności do lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Mamy nadzieję, że wśród wielu tematów prezentowanych przez wybitnych naukowców i doświadczonych klinicystów każdy znajdzie interesujące zagadnienia, a Forum będzie okazją do wymiany doświadczeń i poglądów. Dzień wcześniej planujemy również szereg praktycznych warsztatów, aby doskonalić nie tylko wiedzę, ale również umiejętności.

Mamy nadzieję, że z jak najliczniejszym gronem Państwa będziemy mogli się spotkać w Krakowie – konferencja odbędzie się w gościnnych progach Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednak ze względu na trudną do przewidzenia sytuację epidemiologiczną planujemy również możliwość uczestnictwa w transmisji konferencji on-line.

 

Link do rejestracji:

 

https://forumintensywnejterapii.pl/

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie:
Aktualności

Koementowanie wyłączone.

Menu